top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

THE AMAZING 80S with M.G. KELLY

🎉✨ Piątek o godz. 13.30 - w Radio Safira!

Już w ten piątek o godzinie 13:30 na falach Radio Safira rozbrzmiewać będzie wyjątkowa audycja "THE AMAZING 80S with M.G. KELLY". Przeżyjmy razem niezapomniane chwile z muzyką, która odmieniła świat!


Pierwsza godzina rozpocznie się od klasycznego hitu Tone Loc - "Wild Thing", a następnie, przejdziemy do energetyzującego "Relax" od Frankie Goes To Hollywood.


Jody Watley zaskoczy nas utworem "Don’t You Want Me", a Power Station podgrzeje atmosferę kawałkiem "Some Like It Hot". Na koniec segmentu usłyszymy Kenny'ego Logginsa z "I’m Alright".


W drugim segmencie pierwszej godziny, Paul McCartney zabierze nas w podróż z "Coming Up (Live)", po czym usłyszymy Tears For Fears z "Mother's Talk" i kultowe "Thriller" Michaela Jacksona.


Trzeci segment to Greg Kihn Band z "The Breakup Song", a następnie Pet Shop Boys z ich nieśmiertelnym "West End Girls". Zamkniemy godzinę utworem Tubes - "She’s A Beauty".


Druga godzina rozpocznie się od Eurythmics i ich ponadczasowego "Sweet Dreams". Następnie Katrina & The Waves rozjaśnią nas "Walkin' On Sunshine" i dojdzie do podwójnego uderzenia od Police - "Every Breath You Take" oraz "Every Little Thing She Does Is Magic".


W drugim segmencie usłyszymy Madonnę z "Open Your Heart" i J. Geils Band z "Centerfold". Bangles zaserwują nam "Walk Like An Egyptian", a Terrence Trent D'Arby zamyka segment utworem "Wishing Well".


Bryan Adams z "Summer Of '69" i U2 z "Pride In The Name Of Love" rozpoczną trzeci segment, który zamkniemy "Lean On Me" w wykonaniu Club Nouveau.


Ostatni segment będzie należał do Arcadii z "Election Day". Nie przegap tej muzycznej podróży w czasie!


 

Comments


bottom of page