top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

The Amazing 80s with M.G. Kelly

🎉✨ Piątek o godz. 13.30 na fali Radio.Safira.FM


W każdy czwartek o godzinie 13.3 Radio Safira zabiera swoich słuchaczy w pełną epokowych rytmów podróż w czasie, z audycją "THE AMAZING 80s with M.G. KELLY". To kolejna okazja, aby przeżyć dekadę, która ukształtowała współczesną muzykę, modę i kulturę. Przez dwie godziny, podzielone na osiem segmentów, będziemy mogli cieszyć się niezapomnianymi hitami, które definiowały lata 80.


Pierwsza godzina rozpocznie się od klasycznych utworów takich jak "One Thing Leads To Another" zespołu Fixx, "Danger Zone" Kenny'ego Logginsa, a także "Shake It Up" grupy Cars. Nie zabraknie również "Destination Unknown" Missing Persons, zapewniając energetyczny początek wieczoru.


W drugim segmencie usłyszymy między innymi "Head To Toe" Lisy Lisy & Cult Jam oraz "One Night In Bangkok" Murraya Heada, obok innych hitów, które niezaprzeczalnie wpisały się na stałe do kanonu muzyki lat 80.


Trzeci segment przypomni nam o takich przebojach jak "We Got The Beat" Go-Go's czy "Roll With It" Steve'a Winwooda, podtrzymując nostalgiczny klimat audycji. Zakończenie pierwszej godziny to "Perfect Way" Scritti Politti, idealnie podsumowujący różnorodność muzycznych stylów tamtych lat.


Druga godzina rozpocznie się od "Tuff Enuff" Fabulous Thunderbirds, prowadząc nas przez kolejne, niezapomniane utwory, takie jak "Don't Stop Believin'" i "Any Way You Want It" z repertuaru Journey, a także "Open Your Heart" Madonny.


Segmenty drugiej godziny to także miejsce dla takich hitów jak "Turning Japanese" Vapors, "Control" Janet Jackson oraz "Tainted Love" Soft Cell, podkreślając niezwykłą różnorodność muzyki lat 80.


Przedostatni segment to chwila na rockowe brzmienia z "The Summer Of '69" Bryana Adamsa i "Love Is A Battlefield" Pat Benatar, zanim "Weird Science" Oingo Boingo zamknie naszą podróż po niesamowitych latach 80.


Dołączcie do nas w czwartek o godz. 13:30 - klikiem na Radio.Safira.Fm . Dajcie się ponieść niesamowitym rytmom lat 80-tych.


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...

Comentarios


bottom of page