top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

"The Amazing 80s with M.G. Kelly" w Radio Safira

🎉✨ Piątek o godz. 13.30


W piątek o godzinie 13.30 Radio Safira zaprasza na niezwykłą podróż w czasie z audycją "THE AMAZING 80s with M.G. KELLY". Przenieśmy się razem do kolorowej dekady pełnej niezapomnianych hitów, które na zawsze zmieniły oblicze muzyki.


Pierwsza godzina audycji to prawdziwa gratka dla fanów różnorodnych brzmień lat 80-tych. Rozpoczniemy od "Veronica" Elvisa Costellea, przez "Der Kommissar" After The Fire, aż po "Domino Dancing" Pet Shop Boys. Nie zabraknie również klasyków rocka jak "Start Me Up" Rolling Stones czy "Walk This Way" Aerosmith. Segment kończy się romantycznymi nutami "Sexual Healing" Marvina Gaye'a, zapewniając idealny mix emocji i wspomnień.


Druga godzina to kontynuacja tej niezwykłej muzycznej podróży. Będziemy bawić się w rytmie "Vacation" Go Gos, "All Those Years Ago" George'a Harrisona oraz "Addicted to Love" Roberta Palmera. Nie zabraknie również ikon popu i rocka takich jak David Bowie z "Let's Dance" czy Berlin z "No More Words".


Na zakończenie, przygotujcie się na nieco tajemnicze brzmienia "Somebody's Watching Me" Rockwella, które idealnie podsumują ten niesamowity czas spędzony razem z "THE AMAZING 80s with M.G. KELLY".


Dołączcie do nas w piątek o godz. 13.30 i pozwólcie się ponieść nostalgii i radości, jaką niosą ze sobą te nieśmiertelne hity lat 80-tych!


 

Comments


bottom of page