top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

The Classic Hit List With M.G. Kelly

🎶Wtorek godz. 13.30🎶 Radio.Safira.FM


W każdy wtorek o 13:30 na antenie Radio.Safira.FM audycja "THE CLASSIC HIT LIST" z M.G. Kelly!


W pierwszej godzinie rozpoczynamy z energią dzięki Steve Miller Band i "Take The Money And Run", przechodząc przez słońce w "Good Day Sunshine" od Beatlesów, aż do klasycznego rockowego ducha z "Start Me Up" Rolling Stones. Nie zabraknie też Doobie Brothers i Neila Younga, którzy swoimi hitami dodadzą temu segmentowi niepowtarzalnego charakteru.


Następnie, Carole King poruszy ziemię pod Twoimi nogami, a Little River Band i Moody Blues zanurzą Cię w głębi muzycznych uczuć. Drzwi do rockowej duszy otworzą The Doors wraz z Hallem & Oates oraz Tomem Petty, wprowadzając Cię w drugą godzinę pełną klasyków.


Tu Bob Seger przywołuje ducha starego dobrego rocka, a Seals & Crofts razem z Bostonem i innymi artystami zadbają o spokój Twojego umysłu. Beatlesowie ponownie pojawią się na liście, przypominając o "Penny Lane", tuż przed kolejnym segmentem pełnym klasyków od Eagles, Pretenders i CCR.


Trzecia godzina to kontynuacja muzycznej podróży z Johnem Mellencampem, Jacksonem Browne i Thin Lizzy, którzy przywrócą wspomnienia z najlepszych lat rocka. Chicago zabierze Cię w emocjonalną podróż swoimi balladami, a Fleetwood Mac, Tommy James i The Police zakończą ten segment budującą nostalgią.


Czwarta i ostatnia godzina rozpocznie się od Davida Bowiego, przechodząc przez twórczość Johna Lennona, Kinks i innych legend, by dostarczyć Ci niezapomnianych wrażeń muzycznych. Doobie Brothers, Led Zeppelin i Crosby, Stills & Nash wprowadzą Cię w stan głębokiego (muzycznego) zadowolenia. Eric Clapton, Van Morrison i Fleetwood Mac dopełnią tej muzycznej uczty, zakończonej delikatnymi dźwiękami "Little Lies".


To będą super-momenty z historii muzyki. Dołącz do nas w "THE CLASSIC HIT LIST" z M.G. Kelly na Radio.Safira.FM!


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page