top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

You 90s Rewind with M.G. KELLY

Sobota o 13:30🔥🎶

🎶🕒 Nostalgiczna Podróż do Lat 90-tych! 🎉


Wszystkich miłośników muzyki z lat 90-tych zapraszamy do ustawienia alarmów na sobotę, o godzinie 13:30! W Radiu Safira, w audycji "YOU 90s REWIND with M.G. KELLY" przeniesiemy się w czasie do tej kultowej dekady. 📻✨


Pierwsza godzina audycji obfituje w klasyki, które na pewno znacie i kochacie. Zaczynamy z Montell Jordan i jego "This Is How We Do It", przechodzimy przez Stinga z "If I Ever Lose My Faith in You", aż do niesamowitej Whitney Houston i jej nieśmiertelnego "I Will Always Love You". Nie zabraknie też UB40 z "Here I Am (Come and Take Me)".


Drugi segment to mieszanka różnych stylów i artystów. Maxi Priest z "Close to You", Savage Garden z "I Want You", a także Green Day z "Basket Case" i Tina Turner z "I Don't Wanna Fight".


Trzeci segment to prawdziwe perełki - Alanis Morissette z "Ironic", John Mellencamp i Me'shell Ndegeocello z "Wild Night", Pearl Jam z "Last Kiss" i energiczne "Whoomp! (There It Is) [House Mix]" od Tag Team.


A to dopiero połowa zabawy! Druga godzina audycji zaczyna się od Ricky'ego Martina z "Livin' la Vida Loca" i No Doubt z "Don't Speak", a także Poison z "Unskinny Bop" i Sugar Ray z "Every Morning".


W drugim segmencie drugiej godziny usłyszycie Inxs z "Suicide Blonde", Sixpence None The Richer z "Kiss Me", Erasure z "Always" i Jimmy'ego Raya z "Are You Jimmy Ray?".


Na zakończenie tej muzycznej podróży mamy Go West z "The King of Wishful Thinking", Guns N' Roses z "November Rain" i Smash Mouth z "Walking on the Sun".


Do usłyszenia w sobotę! 🎧🔥


 

bottom of page